You are here: Home » Uncategorized » Překlady dokumentů

Překlady dokumentů

CZTN nabízí službu online překladů textů do znakového jazyka nebo sdělení ze znakového jazyka do psané češtiny. Pokud máte text např. od úřadu práce, od sociálního odboru, od lékaře, od bytového družstva, z mateřské nebo základní školy nebo jiný dokument v českém jazyce, kterému nerozumíte, můžete si v CTZN objednat službu překladu tohoto textu do znakového jazyka. Když chcete na takový text po jeho překladu odpovědět v českém jazyce, také přeložíme vaše sdělení ze znakového jazyka do psaného českého jazyka. S tlumočníkem online se spojíte v domluvenou dobu na Skype ID CZTN-preklady.

Jaký je postup? Překlad objednáte obvyklým způsobem jako kterékoliv jiné tlumočení. Pošlete objednávku operátorovi (SMS, Skype, telefon). K objednávce přiložte text (pokud ho chcete přeložit do znakového jazyka). Operátor vaši objednávku vyhodnotí a pošle Vám čas, kdy se spojíte s tlumočníkem.

Přidejte si do svého Skype ID CZTN-preklady, v domluvený čas se s vámi tlumočník spojí a text nebo projev ve znakovém jazyce vám přeloží.

Překlad by měl být v rozsahu maximálně 30 minut tlumočení. Tato služba je pro klienty CZTN zdarma.

Napsat komentář